Vítáme Vás v tenisovém klubu LTC Mladá Boleslav

Tenisový klub, založený v roce 1902, najdete v krásném prostředí lesoparku Štěpánka. Areál s 10 venkovními kurty patří k nejhezčím v České republice. Klub sdružuje okolo 300 členů všech věkových kategorií.

Oblastní přebory dorostu

Tenistka Tereza Vajsejtlová vyhrála Oblastní přebory dorostu

Od soboty 18.5. do pondělí 20.5.  se konaly Oblastní přebory dorostu Středočeského kraje, dorostenky soutěžily na v Rakovníce, dorostenci na kurtech v Českém Brodě. Mladoboleslavský klub měl v obou kategoriích své zástupce. Nejlépe si vedla 17ti- letá Tereza Vajsejtlová, dlouholetá opora klubu LTC MB. Do turnaje vstupovala jako první nasazená a svou roli favoritky potvrdila v průběhu celého turnaje. Během tří hracích dnů v pěti zápasech neztratila ani set a i v pondělním finále, které se odehrálo téměř celé v dešti dokázala najít recept na soupeřku Kristýnu Fantovou (TK Neridé) a po setech 6:1 a  6:3 se stala přebornicí Středočeského kraje, čímž si zajistila srpnovou účast na Mistrovství ČR dorostenek – Pardubické juniorce.

Druhou nejlépe hrající dorostenkou LTC MB byla Zuzana Řezáčová, která se svou spoluhráčkou Johanou Peškovou (1. Vestecká sportovní) skončila těsně před branami finále a obsadila tak 3. místo v deblu.

V kategorii dorostenců si nejlépe vedl Dan Makovička, v singlu se probojoval do čtvrtfinále a v deblu ještě o stupínek výše, do semifinále a i on tak obsadil 3. místo v deblu.