Vítáme Vás v tenisovém klubu LTC Mladá Boleslav

Tenisový klub, založený v roce 1902, najdete v krásném prostředí lesoparku Štěpánka. Areál s 10 venkovními kurty patří k nejhezčím v České republice. Klub sdružuje okolo 300 členů všech věkových kategorií.

Tenistka Tereza Vajsejtlová vyhrála Oblastní přebory dorostu

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'cid:<a href='

Od soboty 18.5. do pondělí 20.5.  se konaly Oblastní přebory dorostu Středočeského kraje, dorostenky soutěžily na v Rakovníce, dorostenci na kurtech v Českém Brodě. Mladoboleslavský klub měl v obou kategoriích své zástupce. Nejlépe si vedla 17ti- letá Tereza Vajsejtlová, dlouholetá opora klubu LTC MB. Do turnaje vstupovala jako první nasazená a svou roli favoritky potvrdila v průběhu celého turnaje. Během tří hracích dnů v pěti zápasech neztratila ani set a i v pondělním finále, které se odehrálo téměř celé v dešti dokázala najít recept na soupeřku Kristýnu Fantovou (TK Neridé) a po setech 6:1 a  6:3 se stala přebornicí Středočeského kraje, čímž si zajistila srpnovou účast na Mistrovství ČR dorostenek – Pardubické juniorce.

Druhou nejlépe hrající dorostenkou LTC MB byla Zuzana Řezáčová, která se svou spoluhráčkou Johanou Peškovou (1. Vestecká sportovní) skončila těsně před branami finále a obsadila tak 3. místo v deblu.

V kategorii dorostenců si nejlépe vedl Dan Makovička, v singlu se probojoval do čtvrtfinále a v deblu ještě o stupínek výše, do semifinále a i on tak obsadil 3. místo v deblu.